Sid Meier's Civilization IV: Defenders of the Gates

Sid Meier's Civilization IV: Defenders of the Gates 1.2.3

Tower defence w stylu Civilization na Java!

Zalety

  • Tower defence na Java!
  • Ciekawy pomysł i ładne wykonanie
  • Mozliwość rozwoju technologicznego

Wady

  • Wybór cywilizacji nie wpływa na wygląd jednostek

Bardzo dobry
8

Sid Meier's Civilization IV: Defenders of the Gates to darmowa gra typu tower defence na telefony, obsługujące Java. Jest to jedna z nielicznych, jeśli nie jedyna, produkcja tego typu na rynku. Wbrew pozorom nie jest to jedyny powód, dla którego warto ją pobrać.

Sid Meier's Civilization IV: Defenders of the Gates mimo mylącego tytułu nie jest wcale strategią opartą o kultową serię Civilization. Zadaniem gracza jest obrona miasta i całej cywilizacji przed najeźdźcami. Na trasie przemarszu hord Hunów, którzy są głównymi wrogami, musisz wybudować w odpowiednich miejscach wieże, które nie pozwolą barbarzyńcom zniszczyć Twojej cywilizacji.

Ciekawym wątkiem, który przypomina oryginalną grę Civilization, jest możliwość rozwoju technologicznego. Dzięki wybieraniu odpowiednich dróg rozwoju naukowego gracz będzie miał możliwość udoskonalania swoich wież oraz zwiększenia ich skuteczności. Niestety opcja ta została przedstawiona w sposób raczej symboliczny.

Sid Meier's Civilization IV: Defenders of the Gates ma dosyć ładną, a co najważniejsze, czytelną grafikę. Sterowanie jest proste i intuicyjne, a przed rozpoczęciem gry zostajemy wprowadzeni w szczegóły krótkim tutorialem. Zasady są na tyle proste, że nikt nie powinien mieć kłopotów z ich zrozumieniem.

Sid Meier's Civilization IV: Defenders of the Gates to jedna z lepszych gier na Java jakie są dostępne na rynku. Jest łatwa w obsłudze, ma dużą grywalność i jest jedną z nielicznych produkcji tego typu na starsze telefony. Jeśli lubisz dynamiczne gry strategiczne typu tower defence, koniecznie pobierz Sid Meier's Civilization IV: Defenders of the Gates!

Sid Meier's Civilization IV: Defenders of the Gates

Download

Sid Meier's Civilization IV: Defenders of the Gates 1.2.3

Opinie użytkowników o Sid Meier's Civilization IV: Defenders of the Gates